Prodej palivového dřeva Uherský Ostroh

Prodej kulatiny na palivové dřevo

Specializujeme se na prodej kulatiny na palivové dřevo a také jeho následné řezání a štípání. Naše služby zahrnují komplexní prodej tvrdého i měkkého palivového dřeva včetně jeho dopravy.

Nejvíce poptávané a zároveň prodávané dřevo je jasan. Jasan jakožto palivové dřevo má mnoho výhod. Rychle schne, rychle vzplane, má vysokou výhřevnost a také je relativně nenáročné na skladování.

Jedná se o jedno z nejvíce používaných palivových dříví vůbec, protože poskytuje opravdu velmi přirozené teplo, které žádné jiné palivo není schopné nabídnout.

Skladování palivového dřeva je velmi jednoduché. Dřevo bychom neměli skládat na zem a měli bychom jej uchovávat na suchém a dobře větraném místě.

Kromě Uherského Ostrohu rozvážíme naše dřevo zákazníkům z okolním měst a obcí, jakou jsou Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves, Moravský písek, Kunovice, Uherské Hradiště, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Blatnička, Veselí nad Moravou, Vnorovy, Nedakonice, Polešovice, Kostelany nad Moravou, Bzenec, Lipov, Louka a další ze zlínského a jihomoravského kraje.

 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 731 803 659 nebo +420 731 200 932 případně pomocí kontaktního formuláře níže.

Napište správný výsledek (ochrana proti spamu): *